Treat™ Large Cookie Sheet
$16.50
MSRP:
|
Out of Stock
Product Details
Interior Dimensions:
L: 12.4 in.
W: 20 in.
H: 0.9 in.
Material: Carbon Steel
Warranty: 10 Year Warranty
Weight: 1.9 lbs
Made In: China
California Code 109010 Information: Click here to learn more.
Product Specs
| Length | 12.4 in |
| Width | 20 in |
| Height | 0.9 in |
| Dimensions | 11" x 17" |
| Weight | 1.9 lbs |
| Material | Carbon Steel |
| Color | Silver |
| Shape | Rectangle |
| Warranty | 10 Year Warranty |
| Made In | China |
Product Reviews
Write a Review
Write a Review
$16.50
MSRP:

Posted by Bryan
Posted by Julie
Posted by Julie
Posted by Alex Kass
Posted by Peggi
Posted by Becca
Posted by Kristen
Posted by Alex