Set of 2 Collectible Cast Ornaments, Classic Bundt®
$21.50
MSRP:
|
Out of Stock
Product Details
Interior Dimensions:
L: 4.4 in.
W: 4.4 in.
H: 1.6 in.
Material: Cast Aluminum Ornament
Weight: 0.2 lbs
Made In: China
Set includes one Silver and one Gold Bundt Ornament. Exclusive ornament design for Nordic Ware's 75th Anniversary!
California Code 109010 Information: Click here to learn more.
Product Specs
| Length | 4.4 in |
| Width | 4.4 in |
| Height | 1.6 in |
| Weight | 0.2 lbs |
| Material | Cast Aluminum Ornament |
| Color | Gold/Silver |
| Shape | Round |
| Made In | China |
Use & Care
1. This keepsake ornament is for decoration only. It is not a toy and not for baking or food use.
Product Reviews
This product doesn't have any reviews yet. Try it out and let us know what you think!
Write a Review
Write a Review
$21.50
MSRP:
