New
Cardamom™ 10 Inch Stainless Steel Cover
$17.00
MSRP:
|
Out of Stock
Product Details
Interior Dimensions:
L: 10.7 in.
W: 10.7 in.
H: 1.9 in.
Material: Stainless Steel Lid; Wood Knob
Warranty: 5 Year Warranty
Weight: 0.6 lbs
Made In: America of domestic & imported materials & components
California Code 109010 Information: Click here to learn more.
Product Specs
| Length | 10.7 in |
| Width | 10.7 in |
| Height | 1.9 in |
| Dimensions | 10" |
| Weight | 0.6 lbs |
| Material | Stainless Steel Lid; Wood Knob |
| Color | Silver |
| Shape | Round |
| Warranty | 5 Year Warranty |
| Made In | America of domestic & imported materials & components |
Use & Care
- Hand wash only; do not soak.
- To clean wooden knob, use a soft damp cloth.
- Be cautious of hot steam when lifting the lid.
Product Reviews
This product doesn't have any reviews yet. Try it out and let us know what you think!
Write a Review
Write a Review
$17.00
MSRP:

