12 Inch Lattice & Hearts Reversible Pie Top Cutter
$13.50
MSRP:
|
Out of Stock
Product Details
Interior Dimensions:
L: 12.3 in.
W: 12.3 in.
H: 0.3 in.
Material: BPA-free and Melamine Free Plastic
Warranty: 10 Year Warranty
Weight: 0.8 lbs
Made In: USA
California Code 109010 Information: Click here to learn more.
Product Specs
| Length | 12.3 in |
| Width | 12.3 in |
| Height | 0.3 in |
| Weight | 0.8 lbs |
| Material | BPA-free and Melamine Free Plastic |
| Color | Red |
| Shape | Round |
| Warranty | 10 Year Warranty |
| Made In | USA |
Use & Care
1. Before initial use and after subsequent uses, hand wash with warm, soapy water.
2. Not oven safe.
Product Reviews
Write a Review
Write a Review
$13.50
MSRP:

Posted by whrabak@gmail.com
Posted by pretzelpups@gmail.com
Posted by Mary
Posted by Ray
Posted by Ray
Posted by Sue