Grill Tent
$23.00
MSRP:
|
Out of Stock
Product Details
Interior Dimensions:
L: 11.4 in.
W: 10.5 in.
H: 5.1 in.
Material: Stainless Steel
Warranty: 5 Year Warranty
Weight: 1.6 lbs
Made In: America of domestic & imported materials
California Code 109010 Information: Click here to learn more.
Product Specs
| Length | 11.4 in |
| Width | 10.5 in |
| Height | 5.1 in |
| Weight | 1.6 lbs |
| Material | Stainless Steel |
| Color | Silver |
| Shape | Rectangle |
| Nonstick | No |
| Warranty | 5 Year Warranty |
| Made In | America of domestic & imported materials |
Use & Care
1. Before initial use and after subsequent uses, hand wash with warm, soapy water.
2. Dishwasher use is not recommended.
3. Metal utensils, scouring pads and abrasive cleaners may scratch product, but will not affect performance.
Product Reviews
This product doesn't have any reviews yet. Try it out and let us know what you think!
Write a Review
Write a Review
$23.00
MSRP:

